Jak stać się kobieta idealną?


randka, jak poderwać faceta
Postanowiliśmy przygotować krótki artykuł napisany na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród mężczyzn. Wszystkich pytaliśmy o to czego oczekiwaliby od kobiety swoich marzeń.

Wszyscy zgodnie powiedzieli, że kobieta ich marzeń to przede wszystkim dobry przyjaciel, a nie wamp w mini spódniczce. Jak więc stać się jego przyjaciółką?

Sport

Zdecydowanie najwięcej pytanych przez nas facetów chce żeby ich partnerki oglądały z nimi mecze piłkarskie lub inne widowiska sportowe. Nie chodzi, żebyście się znały na każdej dyscyplinie ale pytanie "co to jest spalony?" jest niedopuszczalne.

Piwo

Tak jak każdy dobry kumpel tak i wy powinniście pić piwo- tak przynajmniej uważają ankietowany mężczyźni.

- "Wyobraźcie sobie sytuacje, że umawiam się z moimi znajomymi na piwo, przychodzimy razem, a ona zamawia drinka- mówi 26 Marcin z Wrocławia".

Kumple

Chodź w większości przypadków jest to niezwykle trudne to, żeby się z nami tak na prawdę zaprzyjaźnić musicie drogie panie polubić naszych kumpli...

Dbanie o siebie

Każdy facet lubi jak jego ukochana "błyszczy" w towarzystwie.

- "Moja wymarzona kobieta powinna zawsze wiedzieć jak się ubrać stosownie do okazji i jak zachować się w towarzystwie"- podpowiada Piotr z manager z Wrocławia.

Gotowanie
Każdy facet lub porządnie zjeść, w końcu przez żołądek do serca. Potrawy takie jako schabowy, żeberka czy frytki to podstawa by zdobyć serce mężczyzny.

To jak drogie panie, chyba nie jesteśmy zbyt wymagający?

--
All4men.pl - Męski Portal


arkana seksu, ekstaza i jednościDlaczego warto wiedzieć więcej o seksie?

Poznaj arkana seksu, dzięki którym wzmocnisz swój związek i doznasz wielu przyjemności. Uwaga - (nie) tylko dla kobiet:
Odkryj nieznane sposoby zwiększania seksualnej przyjemności bazowane na dawnych, chińskich technikach miłosnych!

Zobacz co da Ci ta książka!